محل تبلیغات شما

زین مالیک در ۱۲ ژانویه سال ۱۹۹۳ در برادفورد انگلیس در خانواده ای با تبار انگلیسی-پاکستانی متولد شد.

او عاشق خوانندگی و اجرا روی صحنه بود. در سن هفده سالگی وارد یک مسابقه خوانندگی به اسم” ایکس فکتور” شد. در این مسابقه با ۴ نفر دیگر گروهی را تشکیل دادند به اسم”وان دایرکشن” که در ادامه به یکی از محبوب ترین گروه های تاریخ موسیقی تبدیل شد.

مالیک در مارس ۲۰۱۵ این گروه را ترک کرد. سال بعد او اولین آلبوم انفرادی خود را منتشر کرد.

دوران کودکی و مدرسه

زین مالیک در شهر برادفورد، شهری واقع در بخش غربی یورکشایر در شمال انگلیس به دنیا آمد. پدر زین، یاسر مالیک انگلیسی_پاکستانی است و مادرش پاتریشیا معروف به تریشیا انگلیسی ست.

وی یک خواهر بزرگتر به اسم دونیا دارد و دو خواهر کوچک تر به اسم ویلیا و صفا دارد. خاندان مالیک همگی مسلمان هستند.

ایکس فکتور و زین مالیک

در سال ۲۰۱۰ که مالک هفده سال داشت در شهر منچستر با خواندن آهنگ لت می لاو یو” از جاستین بیبر در سری اول قبول شد.

در دوره های بعدی ایکس فکتور نیز بخاطر اجرای های خیلی خوبش پذیرفته شد. او قبل از دور نهایی حذف شد. اما داورانی چون نیکول فرزینگر و سیمون کاول او را با سایر رقبا هری استای، نیال هوران،لیام پین و لوئیس تاملینسون گروه بندی کرد تا یک عمل جدید را برای باقی ماندن در ایکس فکتور ارائه دهند.

با انجام این کار این گروه به یکی از محبوب ترین فینالیست های آن فصل ایکس فکتور تبدیل شدند. آنها این مسابقه را با کسب مقام سوم به پایان رساندند.

ظهور گروه وان دایرکشن

هنگامی که وان دایرکشن اولین آلبوم خود را در سپتامبر ۲۰۱۱ منتشر کردند، این آلبوم در صدر جدول موسیقی پاپ قرار گرفت.

این گروه از موفقیت آلبوم دوم خود که یک موفقیت تجاری عظیم بود نیز شگفت زده شدند. اعتقاد بر این است که این البوم بیش از ۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.

اما در مارس ۲۰۱۵ بود که مالیک در یک تور جهانی هواداران خود را غافلگیر کرد. او در انجا اعلام کرد که از گروه وان دایرکشن کناره گیری خواهد کرد.

در ۲۵ مارس زین مالیک در توییتر خود اعلام کرد که یک مسیر خوب را ترک میکند سپس در فیس بوک خود دلیل ترک خود را چنین گفت:

بعد از ۵ سال احساس میکنم زمان مناسب ترک گروه فرا رسیده. من از همه هواداران این گروه معذرت خواهی میکنم. اما من آنچه را که در قلب خودم احساس کردم انجام میدهم.

بعد از این که زین مالیک از گروه کناره گیری کرد. همه اعضای گروه وان دایرکشن از هم جدا شدند و به کار انفرادی پرداختند.

شغل انفرادی

بسیاری از منابع رسانه ای در سال ۲۰۱۵ گزارش کرده بودند که زین مالیک در حال ضبط یک آلبوم تکی است. در مارس سال بعد بود که آلبومش به اسم ” mind of mine ” توسط ” RCa records ” منتشر شد. که این آلبوم شامل ۱۸ اهنگ بود که نصف بیشتر آنها توسط خود زین کار شده بودند.

آلبوم mind of mine” در چندین کشور در صدر ۲۰۰ آهنگ برتر قرار گرفت که این اولین موفقیت تکی مالیک بود.

در سال ۲۰۱۶ مالیک با رپر های معروفی همچون کریس براون همکاری کرد.

منبع : https://bahalmag.ir/%d8%a8%db%8c%d9%88%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%81%db%8c-%d8%b2%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c%da%a9-%d9%be%d8%b3%d8%b1-%d8%a8%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d8%af%d9%81%d9%88%d8%b1%d8%af/

بیوگرافی زین مالیک

معرفی یک ویرایشگر جدید متن

20 فعال حوزه ی کریپتو را بشناسید

گروه ,مالیک ,سال ,آلبوم ,زین ,یک ,مالیک در ,زین مالیک ,خود را ,ایکس فکتور ,این گروه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوران ناحیه یک آموزش و پرورش شهرستان همدان صـنـدلـی هـای راحـت نـشـیـن آراز زندگی طبق معمول بسم الله الرحمن الرحیم Daniel's blog مدرسه چگونه مکانیست ؟؟؟ Yen's blog جدیدترین اخبار و مطالب جذاب همسفران نمایندگی فردوسی Freddy's notes